Sivun ylälaita

Teknologia 2025 - Olemme mukana!

tiistaina 28. lokakuuta 2025

Olemme mukana Teknologia-messuilla Helsingin Messukeskuksessa 4.-6.11. Löydät meidät osastolta 6h41. Tule tutustumaan tuotteisiimme ja voita kylpyläloma!

Teknologia 2025 – Nähdään Helsingin Messukeskuksessa

Olemme mukana Teknologia-messuilla Helsingin Messukeskuksessa 4.-6.11. Löydät meidät osastolta 6h41.

Osastollamme pääset tutustumaan teollisuuden letkuvalikoimaamme – Esillä ovat uuden sukupolven jäähdytinletkut sekä kemianteollisuuteen ja energiateollisuuteen suunnitellut erikoisletkut kuten kaasu- ja vetyletkut. Lisäksi esittelemme UHP- eli Ultra High Pressure -letkuja, joiden paineenkesto kipuaa jopa yli 3000 bariin.
  • Lisäksi pääset tutustumaan hydrauliikkakomponenttivalikoimaamme sekä hydrauliikkaletkuihin ja liittimiin.
  • Teollisuusletkut energia- ja kemianteollisuuteen sekä nestejäähdytykseen
  • Ultra High Pressure -letkut
  • Hydrauliikkakomponentit
  • Asiantuntijamme vastaavat kysymyksiisi ja auttavat löytämään oikeat tuotteet tarpeisiisi

Kisa messuvieraille – voita kylpyläloma!

Osastollamme voit osallistua kilpailuun, jossa on palkintona hemmotteluloma kylpylässä. Tule osallistumaan kilpailuun paikan päällä – osallistuminen on super helppoa ja palkinto mahtava!

Tervetuloa tutustumaan tuotteisiimme ja keskustelemaan asiantuntijoidemme kanssa. Oli tarpeesi pieni tai suuri, meiltä löydät oikean ratkaisun. Nähdään Teknologia-messuilla – osasto 6h41!

Lue lisää tapahtumasta järjestäjän sivuilta: https://teknologia.messukeskus.com/